źćźłóń

09 października 2016

Domyślna treść artykułu.

 

Starzenie się skóry jest nieodwracalnym procesem charakteryzującym się pojawianiem się zmarszczek, przebarwień i utratą jędrności. Obniża się gęstość kolagenu, skóra traci elastyczność i staje się cieńsza i delikatniejsza.

Zachodzące procesy są związane z nieubłaganym upływem czasu , zmianami hormonalnymi oraz, jako głównym czynnikiem , ekspozycją skóry na słońce.

Fotoodmładzanie polega na aplikowaniu impulsów silnego światła, które przenikają w głąb skóry bez uszkadzania naskórka. ZA pomocą impulsów światła do skóry dociera energia cieplna, co powoduje odbudowę włókien kolagenowych i elastyny, które pomagają naprawić mikrosieci tworzące tkankę skóry i naskórka. Uzyskuje się efekt wypełnienia dzięki poprawie struktury i regeneracji skóry od wewnątrz. Zabieg fotoodmładzania można wykonywać na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach. Działanie: Efektem fotoodmładzania jest wygładzenie bruzd i zmarszczek mimicznych, poprawie owalu twarzy i zmniejszenie porów. Zabieg dodaje skórze blasku, poprawia jej napięcie, wygładza i ujednolica karnację, dając ogółem wrażenie zdrowego i odmłodzonego wyglądu.

Cena 99 zł
Czas trwania 25 – 50 minut

 

Domyślny tytuł artykułu.

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:  
 516 518 752     marta_6@wp.pl    

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2020

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL