źćźłóń

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2020

Stymulatory tkankowe

LINERASE  jedyny dostępny na rynku atelokolagen nowej generacji. To przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask.

Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.

LINERASE charakteryzuje się łatwością iniekcji, gdyż jest to płyn, a nie żel.

Nucleofill to biostymulator do głębokiej odnowy i biorekonstrukcji skóry o trójkierunkowym mechanizmie działania.

Trójkierunkowy mechanizm działania:

Silny efekt liftingujący (uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry) otrzymujemy dzięki działaniu na

poziomie komórkowym na receptory CD 39 co prowadzi do produkcja kolagenu typu I, elastyny oraz

HA a dzięki działaniu na receptory CD 40 stymulujemy dojrzewanie fibroblastów w miofibroblasty

Działanie receptorowe Nucleofillu odpowiada za produkcję kolagenu typu I, elastyny, tworzenie się nowych naczyń oraz zamianę fibroblastów w miofibroblasty czyli silny efekt

liftingu, unosząc i poprawiając gęstość skóry.

Nucleofill strong to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach: biostymulacji, antyoksydacji i nawilżenia.

 

Biostymulacja – polega na pobudzaniu receptorów na fibroblastach, co prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu typu I oraz elastyny. Efekt to silne działanie liftingujące i rewitalizujące.

Działanie antyoksydacyjne – preparat pomaga wiązać wolne rodniki, walcząc ze stresem oksydacyjnym.

Nawilżenie – głębokie nawodnienie tkanek i przedłużone izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej.

PROFHILO to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).

 

Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący.

Sunekos ® 200 to unikalne, opatentowane, połaczenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej skóry (E.C.M.; Extra Cellular Matrix).

Dla optymalnej stymulacji macierzy pozakomórkowej oprócz kwasu hialuronowego niezbędne są aminokwasy.

Innowacja Sunekos ® 200 polega na tym, że oprócz kwasu hialuronowego zawiera on mieszaninę aminokwasów (prekursorów kolagenu typu I i elastyny) niezbędnych do ekspresji mRNA podczas stymulacji produkcji białek strukturalnych.

Zabiegi z użyciem Sunekos ® 200 mają na celu wygładzenie zmarszczek i

modelowanie konturów twarzy.

Crystalys to wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Jego działanie polega na odbudowie struktury skóry oraz stymulacji produkcji naturalnego kolagenu - wypełniacza tkanek miękkich organizmu odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry.

Wskazania do zabiegu

- pogłębione zmarszczki, utrata jędrności i sprężystości skóry

- pogłębione linie marionetki oraz bruzdy nosowo-wargowe

- korekta owalu twarzy,

- opadające brwi,

- obniżony kącik ust,

- modelowanie policzków,

- rewitalizacja skóry,

- odmłodzenie dłoni.

Ellansé™ jest nowym produktem z rodziny biostymulatorów czyli substancji stymulujących syntezę naszego własnego kolagenu. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza unikatowej kompozycji, na którą składa się karboksyceluloza stanowiąca 70% preparatu, oraz równomiernie zawieszone w niej cząsteczki polikaprolaktonu (30%). Chociaż to właśnie KARBOKSYMETYLOCELULOZA CMC, opowiada za natychmiastowy efekt wypełnienia tkanek po podaniu Ellanse, to o jego wyjątkowości stanowi jednak obecność medycznego polimeru-POLIKAPROLAKTONU.

 

Wskazania:

 • pogłębione fałdy marionetki
 • pogłębione fałdy nosowo-wargowe
 • poziome i pionowe zmarszczki na czole
 • promieniste zmarszczki wokół ust ( zmarszczki palacza)
 • obniżone kąciki ust
 • kurze łapki
 • dolina łez
 • niewielkie blizny zanikowe w tym zmiany potrądzikowe
 • powiększenie i modelowanie policzków
 • powiększenie i modelowanie brody
 • poprawa owalu twarzy
 • utrata jędrności skó

TwAc eyes to unikalny system wzmacniający do mezoterapii twarzy z efektem 3 składnikowym, powodującym lifting tkanek twarzy, rewitalizację oraz promienny wygląd skóry. Stymuluje wzrost i aktywność komórek, wspierając tym samym niezbędne nawodnienie skóry właściwej. Preparaty TwAc na bazie polinukleotydów nawilżają skórę, poprawiają jej koloryt, usuwają zmarszczki i przebarwienia.

Efekty zastosowania TwAc Eyes:

 • Stymuluje proces odbudowy.
 • Przyspiesza proces ponownego nabłonkowania i bliznowacenia skóry.
 • Pozwala na szybką i równomierną formację tkanki ziarninowej w obszarze rany.
 • Zwiększa aktywność metaboliczną komórek.
 • Pobudza angiogenezę
 • Potęguje nawilżający efekt kwasu hialuronowego.
 • Tworzy skuteczną barierę dla wolnych rodników (chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi przez metabolity, ksenobiotyki, zmiany temperatury, itp.)
 • Chroni przed promieniowaniem UVB

Terapia Ejal40 polega na podaniu niesieciowanego, stabilizowanego elektrochemicznie kwasu hialuronowego w 4 punkty BRP (BioRevitalizationPoint ) po każdej stronie twarzy. W niektórych przypadkach wskazane jest dodanie jeszcze piątego punktu centralnie na środku policzków. W każdy punkt podawane jest jedynie 0.2ml preparatu dzięki czemu

 

rozpieranie tkanek jest niewielkie a co za tym idzie zabieg bezbolesny. 4 bolusy Ejal40 napinają skórę powodując natychmiastowy efekt jej wygładzenia i uniesienia.

 

Wskazanie do zastosowania ejal40

Skóra:

 • odwodniona, przesuszona lub/i wiotka
 • narażona na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji
 • z rozstępami , przebarwieniami jako terapia wspomagająca inne metody
 • terapia przygotowująca do zabiegów z użyciem wypełniacza

Neauvia Hydro Deluxe stosowana jest do głębokiej biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni. Unikalny skład preparatu - wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego, hydroksyapatyt wapnia oraz aminokwasy - zapewnia długotrwały efekt nawilżenia i odbudowy skóry a także następującą po zabiegu stymulację procesów odbudowy elastyny i kolagenu w skórze. Wskazania:-profilaktyka anti-aging (nawilżenie, odżywienie i rewitalizacja skóry)- zmarszczki mimiczne i pierwsze oznaki starzenia się skóry- utrata jędrności i gęstości skóry, skóra cienka i wiotka- skóra odwodniona i mało elastyczna- fotostarzenie się skóry

Nucleofill Soft Eyes to preparat przeznaczony do biorestrukturyzacji skóry okolicy oka, zarówno górnej jak i dolnej powieki, Zawiera wysoce oczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego. Stworzony by poprawiać odżywienie bardzo delikatnej i cienkiej skóry w okolicy oczu. 
Zastosowanie:
-biostymulacja,

-działanie antyoksydacyjne,

-głębokie nawilżenie,

-redukcja powstawania obrzęków,

-wzmocnienie naczyń krwionośnych-wypłycenie powierzchownych i delikatnych zmarszczek,

-dedykowany do wrażliwych okolic oczu,

-poprawa kolorytu skóry

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:  
 516 518 752     marta_6@wp.pl