źćźłóń

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2020

Autologiczny wypełniacz

Autologiczny wypełniacz jest produktem, służącym uzyskaniu efektu wypełniania za pomocą autologicznego, przyjaznego dla organizmu materiału, które uzyskuje się poprzez koagulację osocza bogatopłytkowego uzyskanego z krwi pacjenta, podczas procedury z zabiegów potocznie zwanych liftingiem.

 

Po uzyskaniu odpowiedniej struktury jest podawany za pomocą igły lub kaniuli, a efekt wypełnienia widoczny jest od razu i utrzymuje się do 3-4 miesięcy. Autologiczny wypełniacz stanowi idealną alternatywę dla innych wypełniaczy.

 

Pojawienie się autologicznego wypełniacza komórkowego jest niewątpliwie przełomowym wydarzeniem w zabiegach estetycznych, jego hybrydowe działanie tj. wypełnienie, odmłodzenie i regeneracja skóry i naskórka.

 

Wypełniacz pozyskiwany jest z komórek macierzystych, z frakcji osocza krwi pacjenta. Skoagulowane osocze, w formie żelu nie powoduje obrzęków, czy też ryzyka odrzucenia.

W płytkach znajdują się tzw. czynniki wzrostu – mediatory, które działają stymulująco na nasze własne komórki.

Zmuszają je do wydzielania kolagenu i elastyny, a co za tym idzie odmładzają. Zabiegi z komórkami macierzystymi i regenerującymi działają zarówno na skórę, jak i tkankę podskórną. Podanie komórek macierzystych poprawia elastyczność i napięcie skóry, dając efekt jak przy liftingu. Odbudowując tkankę podskórną odbudowane zostanie rusztowanie dla skóry.

 

Autologiczny wypełniacz ma zastosowanie w następujących obszarach: okolice oczu (dolina łez, kurze łapki), czoło, policzki, bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, szyja.

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:  
 516 518 752     marta_6@wp.pl