źćźłóń

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:  
 516 518 752     marta_6@wp.pl    

Makijaż permanentny brwi, ust i oczu

 

Makijaż permanentny, powienien sprawiać Ci permanentną radość i budząc każdego poranka wywoływać uśmiech na Twojej twarzy, dlatego musi być wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. To właśnie dzięki tym cechom Marta Bednara tworzy makijaż permanentny Twoich marzeń. Dbamy także o Twóje dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Używamy tylko certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników, spełniających standardy EEC i FDA dotyczących zawartości metali ciężkich izanieczyszczeń organicznych. Boisz się bólu? Niepotrzebnie. Nasze znieczulenia nie pozwolą na jakikolwiek dyskomfort.
 

Dla kogo makijaż permanentny?

 
Makijaż permanentny służy przede wszystkim zatuszowaniu niedoskonałości twarzy. Nie maluje jej lecz podkreśla w sposób naturalny kontury. Można nim skorygować kształt ust - powiększyć je, wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg kolorem zbliżonym do naturalnego lub bardziej ekstrawaganckim. Można również podkreślić kontur oczu. Kreseczki na powiekach u nasady rzęs są prawie niewidoczne, ale sprawiają, że oczy nabierają wyrazistości. Korekty wymagają też często brwi - niesymetryczne, opadające, zbyt cienkie, przerzedzone.
To świetne rozwiązanie dla kobiet, które rano cierpią na brak czasu. Idealne rozwiązanie dla uprawiających sporty wodne (tusz fatalnie się rozmazuje), planujących długi pobyt w szpitalu. Ratunek dla osób pozbawionych brwi czy rzęs po chemioterapii, jak również dla wszystkich, którzy nie lubią lub nie mogą się malować z powodu uczuleń.
 
 
USTA
Piękne usta na długo. Sekretem naturalnego makijażu jest dostosowanie odpowiedniego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz do Twojego typu urody. Możemy uzyskać efekt błyszczyka lub pokrycia czerwieni ust efektem pomady. Kolory tez możemy cieniować ze sobą by uzyskać trójwymiarowa pigmentacje.
 
 
OCZY
Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W trakcie pigmentacji zakreślona zostaje bardzo dokładnie linia rzęs. Uzyskujemy dzięki temu efekt pogrubienia oraz podkreślenie kształtu oka.
Ostatnim faworytem wśród naszych klientów jest delikatna rozcieniowana pudrowa kreska, która daje efekt zagęszczenia rzęs z lekkim i delikatnym efetem uniesienia powieki dzięki rozproszeniu pigmentu. Możemy stworzyć delikatna stylizacje lub też zaszaleć z kolorami! Wszystko zależy od Ciebie jakiego efektu oczekujesz
 
 
BRWI
Naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Każda z nas jest inna, dlatego indywidualnie dobieramy kształt oraz kolor makijażu brwi. Posiadamy bardzo bogatą paletę barw, a nasze pigmenty są nieorganiczne, hipoalergiczne, biozgodne oraz kompatybilne ze skóra pigmenty. Są trwałe i stabilne z gwarancją bezpieczeństwa.
Technika włosa maszynowego metoda delikatnego zagęszczania, bardzo naturalna i subtelna jako rekonstrukcja naturalnego łuku. Ręcznie rysowane włoski są bardzo cieniutkie i mało widoczne. Efekt bardzo lekki i naturalny.
Metoda ombre, pudrowa najbardziej elastyczna, dzięki której możemy stworzyć efekt od najdelikatniejszego, lekkiego pudru, po bardzo mocne podkreślenie. Idealna dla każdej skóry. Nasz faworyt !
InstaBrows tutaj propozycja dla osób wymagających idealnego wygladu brwi z czysta linia podkreślenia. Mocny look.
 
KONSULTACJA
Tajemnica pięknego makijażu tkwi w idealnym dopasowaniu metody do wymagań klientki jak również na prawidłowym dopasowaniu jej do skóry. Tutaj ogromne doświadczenie i duży wybór możliwych metod mają największe znaczenie.
Dokładny wywiad tuż przed zabiegiem oraz rozmowa pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie.
Nie obawiaj się. Przez zabiegiem narysujemy kształt i uzgodnimy kolor. Wszystko wspólnie.
Stawiamy na naturalność efektów. Jesteś w dobrych rękach.
 

 

Przeciwwskazania

Trwały makijaż wykonywany przez wykwalifikowaną linergistkę jest zabiegiem bezpiecznym. Istnieją jednak wyraźne przeciwwskazania uniemożliwiające jego wykonanie. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także u osób z podwyższoną temperaturą ciała, skłonnościami do tworzenia się blizn, infekcją bakteryjną, grzybiczą lub wirusową, aktywną opryszczką
Przeciwwskazaniem jest przyjmowanie sterydów i leków przeciwzakrzepowych oraz niektóre choroby: bielactwo, niewyrównana cukrzyca, łuszczyca, epilepsja, hemofilia, czynna opryszczka, zapalenie spojówek (dotyczy makijażu oczu) oraz nowotwór. Zabiegu nie wykonuje się u osób z wirusowym zapaleniem wątroby, HIV i AIDS.
 
Najważniejsze informacje jak przygotować się do zabiegu po wykluczeniu przeciwwskazań
Powieki
  • do zabiegu kresek zakazane jest przez 5 miesięcy używanie odżywek stymulujących proces wzrostu rzęs
  • soczewki do zabiegu musza być zdjęte
  • rzesy do zabiegu należy zdjąć przed zabiegiem przynajmniej dwie doby przed umówioną wizytą
Usta
  • osoby mające skłonności do opryszczki muszą zażyć Heviran w dawce 1200-1600 / dobę 3 dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu oraz 3 do po zabiegu. Podobnie przy zabiegu korekty. To bardzo ważny punkt ! Opryszczka wydłuża proces gojenia oraz wyrzuca pigment. Zlekceważenie tej informacji może wiązać się to z dodatkowymi korektami płatnymi.
  • makijażem permanentnym nie powiększamy ust, pracujemy w konturze czerwieni wargowej pigmentując w bezpiecznej strefie. Osoby chcące powiększyć usta po makijażu permanentnym zapraszamy na wypełnienie kwasem usieciowanym.
Brwi
  • prosimy o podanie informacji podczas zapisu na zabieg jeśli posiadasz już makijaż wykonany w innym studio, może wiązać się to z wizytą usunięcia pozostałości laserem lub nie wykonaniem pokrycia jeśli makijaż został nieprawidłowo wykonany
  • brwi do zabiegu nie regulujemy i nie wykonujemy henny na 2 tygodnie przed planowaną wizytą
  • brwi po laserowym usuwaniu możemy wykonać minimum po 8 tygodniach od zakończenia serii usuwania

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2020

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL