źćźłóń

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:  
 516 518 752     marta_6@wp.pl    

Skuteczne i bezbolesne wybielanie zębów

 

 

Nasz zabieg wybielania zębów jest obecnie najszybszym i najwygodniejszym zabiegiem zapewniającym wysokie rezultaty rozjaśnienia zębów - średnio od 3 do 12 tonów.

 

W naszym salonie oferujemy preparaty wybielające, które są bardzo skuteczne. Jednym z nich jest żel o niskim stężeniu substancji aktywnej (0,16 % nadboranu sodu, który w trakcie zabiegu wydziela mniej niż 0,1% nadtlenku wodoru ) który sprawia, że zabieg jest bezbolesny i nie powoduje nadwrażliwości zębów.
Nasz drugi produkt wybielający ma w składzie substancję aktywną - nadtlenek karbamidu o różnym stężeniu, zależnym od produktu. Dodatkowo zawiera fluor i azotan potasu, aby przeciwdziałać nadwrażliwości, przez co zwiększa się komfort kuracji. Wartość pH preparatów zbliżona jest do normalnej i wynosi około 6,5. Ponadto ryzyko odwodnienia zębów zostaje zmniejszone, poprzez uwzględnienie w składzie żelu wody, której znajduje się tam 20%. Składniki preparatu uwalniają atomy tlenu powodujące utlenienie ( wybielanie przebarwień zębów ). Wybielanie zębów przy użyciu naszych produktów jest skuteczne przy rozjaśnianiu całych łuków zębowych jak i pojedynczych zębów, a nawet fragmentów zęba.

Działanie żelu na zęby trwa jeszcze 4 godziny po zabiegu. W trakcie tego czasu nie można jeść, palić, pić kolorowych napoi gdyż szkliwo wchłonie ich pigment. 
Nieprzestrzeganie tych zasad może powodować natychmiastowe pogorszenie efektu wybielania!

 

Na czym polega kosmetyczne wybielenie zębów?

 

Kosmetyczne wybielenie zębów polega na usunięciu przebarwień pozostałych na zębach ( proces utleniania barwników do związków bezbarwnych ). W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany żel, którego działanie aktywowane jest przez niebieskie światło specjalnej lampy LED. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów, bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażnień dziąseł.

 

Jakiego rodzaju przebarwienia można usunąć ?

 

Metoda pozwalana doskonałe usunięcie przebarwień powstałych w skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenie papierosów oraz spożywanie produktów o intensywnym zabarwieniu ( coca cola, kawa, herbata, czerwone wino, soki itp. ).

 

Kiedy efekt wybielania może być nie w pełni  satysfakcjonujący ?

 

Przebarwienia powstałe w wyniku stosowania tetracyklin ( antybiotyków ) nie poddają się wybielaniu. W przypadku wypełnień stomatologicznych i protetycznych ( licówki, korony, implanty ) a także na zębach martwych i o naturalnym ciemnym kolorze kości ( szarym, brązowym ) efekt  rozjaśnienia będzie ograniczone tzn. nie ma możliwości rozjaśnienia.

 

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania ?

 

W zależności od cech indywidualnych, stosowanej diety oraz przestrzegania zasad higieny jamy ustnej, efekt może się utrzymać od kilku tygodni do kilku miesięcy. 

 

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne ?

 

Ze względu na to, że do zabiegu  stosowane są naturalne, atestowane preparaty oraz posiadające wszelkie atesty bezpieczeństwa Lampa LED, zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

 

Czy zabieg jest bezbolesny ?

 

Zabieg wybielania zębów jest bezbolesny a nadwrażliwość występuje sporadycznie.

 

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2020

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL