źćźłóń

Profesjonalna fotodepilacja i zamykanie naczynek


 

 

 

Zamykanie naczynek 

 

Energia świetlna emitowana z urządzenia IPL jest pochłaniana przez barwnik krwi, Hemoglobinę, a krew, która krzepnie niszczy od wewnątrz ściany naczyń krwionośnych. Po pewnym czasie naczynie jest samoistnie usuwane z organizmu. Efekty każdego zabiegu widoczne są stopniowo, czasem proces ich zanikania może wynosić nawet kilka tygodni.

 

Fotodepilacja IPL

 

Jest to usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą impulsów silnego światła. Impulsy silnego światła ( IPL ) emitują fale o zakresie 590-1200 nm, które docierają w głąb skóry skóry, pozwala to na indywidualne dostosowanie zabiegu do potrzeb każdego klienta.

 

Fotodepilacja polega na tzw. selektywnej fototermolizie, podczas której następuje konwersja energii światła kierowanego na skórę w energię cieplną i niszczenie wybranych komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Melanina pochłania energię cieplną i kieruje ją do mieszka włosowego, gdzie przekształcona w ciepło, niszczy komórki rozrodcze włosa. Pozbawiony tych komórek włos obumiera i wypada.

PRZECIWWSKAZANIA:

 

Klient ma obowiązek poinformować personel o ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegów tj:

Ciąża, karmienie piersią, stosowanie naturalnych wyciągów roślinnych tj. nagietek, skrzyp polny, dziurawiec, opalona skóra, choroby nowotworowe, peelingi chemiczne w miejscu poddawanym zabiegowi, stosowanie retinoidów, antybiotykoterapia, zabiegi chirurgiczne do 3 miesięcy po zabiegu w miejscu zabiegowym, stosowanie leków, fotouczulających, uczulenie na światło, solarium, samoopalacze, makijaż permanentny w miejscu zabiegu, żylaki.

W przypadku przeciwwskazań do zabiegu personel ma prawo odmówić wykonania zabiegu. Jeżeli informacje o faktycznym stanie zdrowia pacjenta zostały pominięte bądź celowo ukryte personel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne powikłania po zabiegowe.

 

Powikłania mogące wystąpić po zabiegu: uszkodzenie, przerwanie ciągłości naskórka, pęcherze, strupy, obrzęk, zasinienia, zmiany pigmentacyjne skóry zwykle u osób o ciemnej karnacji, infekcje skóry np. wirus opryszczki, bliznowacenie.

 

Po zabiegu pacjent ma obowiązek stosować filtry słoneczne i bezwzględny zakaz opalania się na okres 3 tygodni po zabiegu i 3 miesiące przed zabiegiem. Nie powinien stosować kosmetyków podrażniających skórę na bazie alkocholu, peelingów.

 

Po zabiegu zalecane stosowanie Panthenol, Alantan Plus, preparaty nawilżające i przyspieszające regenerację skóry.

 

 

WSKAZANIA:

 

  • Hirsutyzm (nadmierne owłosienie)
  • Wrastające włoski
  • Chęć pozbycia się owłosienia w problematycznych miejscach

 

 

Dysponujemy również nowoczesnym laserem, którym wykonujemy skuteczne zabiegi usuwania tatuażu.

 Masz pytania? Skontaktuj się z nami:  
 516 518 752     marta_6@wp.pl    

CREATED BY BEZPOPRAWEK.PL

COPYRIGHT STUDIO BEDNARA 2019